Partnerzy

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej powstało w 2004 roku. Jego ideą jest obrona niezależności twórczej projektantów, prawideł i reguł rzetelnego, profesjonalnego designu oraz prestiżu zawodu grafika. Stowarzyszenie organizuje wystawy, warsztaty, wykłady i kursy dotyczące istotnych aspektów działalności zawodowej oraz warsztatu grafika-projektanta, a także konkursy graficzne, szkolenia i konferencje.

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej to niekomercyjna studencka rozgłośnia radiowa nadająca na terenie Łodzi i okolic. Początkowo funkcjonowało jako radiowęzeł w jednym z budynków PŁ (obecnie jest to III Dom Studencki). Karierę zaczynali w nim tacy dziennikarze jak Marek Niedźwiedzki, Janusz Deblessem czy Tomasz Podwysocki.

Halo Łódź to łódzki internetowy serwis informacyjny promujący ideę tzw. dziennikarstwa obywatelskiego. Portal tworzy nie tyle zespół redakcyjny, ile wszyscy korzystający z Halo Łódź użytkownicy, którzy mogą samodzielnie publikować wiadomości, fotorelacje i filmy dokumentujące wydarzenia.

Łódzki portal informacyjny Eldezet.pl jest tworzony przez młodych głównie dla młodych. Artykuły pogrupowane są w autorskich kategoriach, a publikowane w cyklach takich jak Być łodzianką! czy Nierówno pod płytką felietony cieszą się niesłabnącą popularnością internautów.

Akademickie Radio UL Uniwersytetu Łódzkiego to rozgłośnia tworzona przez studentów dla studentów. Codziennie w godzinach 19-21 posłuchać można różnorodnych audycji poruszających takie tematy jak muzyka, kultura, sport, działalność studencka czy sprawy uczelniane związane z łódzkim środowiskiem akademickim.

< POWRÓT

 • Spotkania

  Semestr zimowy 2015/2016

  Poniedziałki, 17.30–19.00
  (tydzień B)
  sala -01 (poziom -1), Wydział Filologiczny UŁ
  ul. Pomorska 171/173

  Najbliższe spotkanie wyjątkowo:
  w terenie – "Pozytyvka" o 18:30 w czwartek 17 grudnia

  Dowiedz się więcej o spotkaniach!

 • Polub nas!