Wygraj stypendium, spełnij swoje marzenie! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Stypendium z Wyboru

Absolvent.pl

Stypendium z Wyboru to inicjatywa Fundacji Absolvent.pl. Umożliwia spełnienie marzeń związanych z edukacją i rozwojem kariery studentów i absolwentów, którzy mają głowę pełną pomysłów, jednak brakuje im środków do ich realizacji. O tym, komu zostanie przyznane nawet do 5.000 zł decyduje otwarte głosowanie. O Stypendium z Wyboru może ubiegać się każdy bez względu na poglądy polityczne, sytuację materialną, wyniki w nauce, pochodzenie. Jedynym kryterium, jakie jest brane pod uwagę jest wykonanie pracy aplikacyjnej. Liczy się kreatywność!

Kandydat musi przekonać do siebie swoim zapałem, pomysłowością i wysiłkiem, który włożył w swoją pracę. Marzeniem może być kurs językowy, czesne na uczelni, instrument muzyczny… Każdy ma inne cele, natomiast wszyscy powinni umieć je uargumentować i pokazać w pracy aplikacyjnej, jak bardzo zależy im na ich realizacji.

Spełnianie marzeń młodych ludzi jest możliwe wyłącznie dzięki wsparciu Mecenasów – firm, które inwestują w studentów i absolwentów. Im więcej pieniędzy znajdzie się w puli zasilanej przez Mecenasów, tym więcej osób otrzyma stypendium i będzie mogło zrealizować swój cel.

Więcej o projekcie można dowiedzieć się z oficjalnej strony interentowej

One Comment to “Wygraj stypendium, spełnij swoje marzenie!”

• W końcu fajna i obiecująca inicjatywa > polski rynek stypendialny jest taki nie innowacyjny, że aż się buźka uśmiecha na widok stypendium z wyboru! Tak trzymać!