Konkurs na juwenaliowe zdjęcie roku | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Aparat fotograficzny i dobry pomysł – tylko tyle jest potrzebne, aby tegoroczne święto studentów zakończyć z laptopem lub inną atrakcyjną nagrodą! Trwa V edycja konkursu na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, którego organizatorem jest portal dlaStudenta.pl.

Wszystkich tych z Was, którzy w tym roku szaleli na Juwenaliach zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie partnera naszego koła – ogólnopolskiego portalu dlaStudenta.pl. Pod specjalnym adresem w serwisie uruchomiono juwenaliową galerię, którą uzupełniać mogą wszyscy, którzy chcą pokazać, jak dobrze bawili się podczas święta wszystkich studentów.

Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku to również okazja, by zdobyć wiele atrakcyjnych nagród. Do wygrania jest przede wszystkim markowy laptop oraz roczny zapas produktów firmy UNIMIL. Nagrodę główną otrzyma autor zdjęcia, na które zostanie wysłana największa liczba SMS-ów. Ci, którzy znajdą się na pozostałych stopniach podium, otrzymają netbooka oraz semestralny kurs języka obcego w Szkole Języków Obcych PROFI-LINGUA. Nagrodzeni zostaną także autorzy zdjęć, które zajmą dalsze pozycje, do dziesiątej włącznie.

Na jedno zdjęcie można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-owych głosów. Najaktywniejsza w tym zakresie osoba w nagrodę otrzyma iPoda.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz galerię znajdziecie pod tym adresem: KLIK!