Zmiany w terminarzu spotkań KNE UŁ | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Znacie to uczucie: zaczyna się nowy semestr, dostajecie do ręki nowy plan i staracie się zorganizować sobie jakoś życie wokół niego. Nie bardzo jesteście w stanie ułożyć wszystko tak, by było po Waszej myśli. Czasem trzeba będzie się poświęcić, zdecydować na kilka wyrzeczeń…

Jesteście zdezorientowani, ale za wszelką cenę pragniecie przywrócić porządek w tym małym światku pełnym chaosu. Rozumiemy to. Ba, jesteśmy na tym samym miejscu.

Niedawno informowaliśmy o nowym, całkowicie zrewolucjonizowanym, grafiku naszych spotkań w semestrze letnim 2011/2012. Niestety, rewolucja okazała się zbyt daleko idącą, by mogła się przyjąć. W związku z tym jesteśmy zmuszeni zrezygnować z poniedziałkowego terminu. Wiemy, że są osoby którym tylko ten dzień i godzina pasowały, ale musimy brać pod uwagę większość.

Powyższa zmiana powoduje, że jedynym terminem naszych spotkań będzie środa, w godz. 15.15-16.45. Spotkania te będą odbywały się co dwa tygodnie. Poniżej przedstawiamy ich przewidywaną tematykę:

22.02 Spotkanie organizacyjne

07.03 Prezentacja i dyskusja na temat stron internetowych typu single-page. Omówienie redesignu logo krakowskiej organizacji studenckiej. Dyskusja.

21.03 Spotkanie organizacyjne dot. Typospaceru II.

04.04 Dyskusja temat ciekawych/nieciekawych, dobrych/złych publikacji.

18.04 Zajęcia warsztatowe: zaawansowane funkcje programu Microsoft Word.

16.05 Panel dyskusyjny o problemach, jakie w swojej pracy napotyka korektor/redaktor

30.05 TBA

Aktualny grafik jest i będzie dostępny w zakładce O nas u góry strony. Zapraszamy na spotkania wszystkich zainteresowanych.