Zapraszamy na spotkania KNE w semestrze letnim! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Drodzy Czytelnicy strony oraz sympatycy KNE!

Zapraszamy wszystkich na nasze spotkania w nowym semestrze roku akademickiego 2010/2011. Odbywać się one będą co tydzień we wtorki w godz. 15.15-16.45 w sali 204 (II piętro) Wydziału Filologicznego UŁ przy ul. Kościuszki 65.

W nowym semestrze będziemy kontynuować rozpoczęte zimą działania związane z konferencją Tekst-Tworzywo-Twórca, ale nie tylko. Pragniemy zorganizować również konkurs na logotyp pewnego stowarzyszenia, urządzić kolejną wycieczkę „drukoznawczą” oraz zaskoczyć innymi niespodziankami. Krótko mówiąc: nie będziemy próżnować!

Zapraszamy na nasze spotkania w szczególności wszystkich tych, którzy chcieli do nas dołączyć już wcześniej, ale z przyczyn technicznych nie mogli tego zrobić. Mamy nadzieję, że nowy termin będzie Wam pasował.

Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, którym bliskie są takie dziedziny jak szeroko rozumiane edytorstwo, typografia, design, identyfikacja wizualna, nowe media itp.
Do zobaczenia już w najbliższy wtorek!