Wywiad z KNE UŁ na antenie Radia ŻAK

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej wspierało KNE UŁ przy promowaniu regularnych spotkań, a także Typospacerów. W ramach tej współpracy członkowie Koła pojawili się na antenie radia kilkakrotnie (wywiad radiowy z KNE).

W tym tygodniu ponownie otrzymaliśmy od ŻAKA zaproszenie do udziału w audycji pt. Magazyn studencki. Jest to audycja o charakterze informacyjnym, podczas której przekazywane są najnowsze informacje z łódzkich uczelni. Prowadzący zapraszają też do studia osoby działające w organizacjach studenckich.

Podczas jutrzejszej audycji, w okolicach godz. 13.45, na antenie ŻAKA pojawią się Justyna Niedbała i Magda Kowalska. Dziewczyny opowiedzą o najnowszych przedsięwzięciach KNE UŁ, planach na nowy rok akademicki, z pewnością zostaną też zaskoczone przez prowadzących pytaniami z zupełnie innej beczki ;).

ŻAKA możecie posłuchać nastawiając swoje odbiorniki na częstotliwość 88,8 MHz lub wysłuchać online.

Zapraszamy!