Spotkanie organizacyjne dla nowych członków | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Podczas pierwszego spotkania KNE, we wtorek 5 października, na którym obecny był nie tylko „stary” skład, ale i kilka nowych twarzy, wybraliśmy nowy zarząd Koła oraz ustaliliśmy wstępny plan spotkań na najbliższy rok. Zapraszamy wszystkich chętnych do przybycia na spotkanie organizacyjne Koła Naukowego Edytorów UŁ, na którym przedstawimy nasze plany i pomysły dotyczące tej bliższej i tej trochę dalszej przyszłości.

W nowym roku chcielibyśmy przede wszystkim zorganizować kilka wycieczek do wydawnictw/drukarni w celu zapoznania się z procesem wydawniczym „na żywo”. Od strony praktycznej skupimy się m.in. na przygotowaniu do druku pewnej książki, a także przeprowadzeniu badań naukowych oraz zaprojektowaniu wzorcowego e-booka. Ponadto przewidujemy szereg spotkań, których celem będzie samodoskonalenie się w wielu kierunkach edytorskich (i nie tylko).

Więcej szczegółów przedstawimy na wspomnianym już spotkaniu organizacyjnym. Na wszystkich pragnących dołączyć do KNE będziemy czekać z szerokimi uśmiechami na twarzach we wtorek 12 października
w godz. 13.30-15.00 w sali 204 budynku Wydziału Filologicznego UŁ (ul. Kościuszki 65).

Zapraszamy!