Red Melon Studio na pokładzie TTT! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Zaczynamy się już powoli przyzwyczajać do słów: „Jesteśmy zaszczyceni…” :). Nie sposób ich jednak nie wypowiadać, kiedy powodów na pęczki!

Radosna nowina, jaką dzisiaj chcemy Wam przekazać, jest związana z konferencją Tekst-Tworzywo-Twórca. Otóż do naszej inicjatywy przyłączyło się kolejne po Grafixpolu studio graficzne, którego projekty można było podziwiać podczas zeszłorocznych festiwali Łódź Design oraz Ad Days – Red Melon Studio.

Red Melon Studio

Red Melon Studio wykonywało projekty dla takich klientów jak Urząd Miasta Łodzi, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Radio Łódź, Makro Cash and Carry czy Ambasada Polska w Norwegii. Firma zajmuje się designem wszelkiego typu począwszy od identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych przez strony internetowe aż po profesjonalne packshoty (zdjęcia produktowe).

Studio jest także laureatem cennych nagród w dziedzinie designu i projektowania takich jak np. Srebrny Layout Roku w konkursie DTP.PL czy Srebrny Medal Vidical w Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy (2008).

Więcej o Red Melon Studio można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej, gdzie znajduje się również obszerne portfolio. Polecamy!

Podczas konferencji Tekst-Tworzywo-Twórca Red Melon Studio zaprezentuje swoje projekty w formie wystawy towarzyszącej naszemu sympozjum. Dołączy zatem pod tym względem do wspomnianego już wcześniej Grafixpolu, który szykuje dla odwiedzających autorską prezentację – jej szczegóły trzymane są w ścisłej tajemnicy :).