Plany, plany! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Na wtorek 12 października zapraszaliśmy wszystkich chętnych do przybycia na spotkanie organizacyjne Koła dla nowych członków. Odzew pozytywnie nas zaskoczył, choć byliśmy świadomi, że termin naszych spotkań nie wszystkim pasuje. Mimo tego w sali 204 spotkaliśmy się dziś w szerokim gronie, co niezmiernie nas wszystkich ucieszyło.

Po krótkiej części zapoznawczej przeszliśmy do omówienia planów na najbliższy rok akademicki, które niebawem opublikujemy w zakładce Działalność.

Ponadto powstał wniosek o utworzeniu strony Koła na Facebooku, do której polubienia możemy już teraz wszystkich Was zaprosić. Odnośnik do tego konta znajduje się w prawym górnym rogu naszej strony.

Jednocześnie przypominamy, że już w czwartek 14 października rozpocznie się Łódź Design Festival, który obejmie kilkanaście fascynujących miejsc na kulturalnej mapie Łodzi. Więcej informacji o imprezie możecie znaleźć w archiwum naszych wiadomości, a już niedługo zaczniemy na łamach strony KNE publikować nasze subiektywne spojrzenie na wydarzenia spod znaku ŁDF. Zaglądajcie do nas!

2 Comments to “Plany, plany!”

 • Wybiera się ktoś w czwartek na wystawę „Czcionki nowej typografii”? I w niedzielę na wykłady o 13.40 i 14.40 w Łódź Art Center? :)

 • Na jutrzejszych wystawach będziemy na pewno. Natomiast w niedzielę na 100% będę ja, a co z resztą to się jeszcze okaże =].

Skomentuj

 • Spotkania

  Semestr zimowy 2015/2016

  Poniedziałki, 17.30–19.00
  (tydzień B)
  sala -01 (poziom -1), Wydział Filologiczny UŁ
  ul. Pomorska 171/173

  Najbliższe spotkanie wyjątkowo:
  w terenie – "Pozytyvka" o 18:30 w czwartek 17 grudnia

  Dowiedz się więcej o spotkaniach!

 • Polub nas!