O działalności KNE na antenie Planety FM | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Przy okazji materiału na temat Typospaceru II, który nagraliśmy w zeszłym tygodniu w łódzkiej filii radia Planeta FM, Kasia Turkowska i Justyna Niedbała udzieliły także obszernego wywiadu na temat działalności Koła Naukowego Edytorów UŁ.

Z rozmowy dowiecie się między innymi, czym Koło zajmuje się „na co dzień”, jakie momenty w historii jego istnienia były przełomowe oraz na czym polega współpraca z poszczególnymi partnerami. Przy okazji Kasia wyjaśniła reporterowi Planety FM, na czym polega różnica między edytorstwem naukowym a technicznym i… a zresztą, sami się przekonajcie ;)

Co prawda wywiad jest emitowany na antenie radia Planeta FM Łódź, ale my dajemy naszym czytelnikom szansę przesłuchania go w najdogodniejszym dla nich momencie, bez konieczności uzależniania się od godzin emisji. Korzystając z poniższego odtwarzacza, możecie wygodnie posłuchać sobie materiału, kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę. Biorąc pod uwagę długość rozmowy, jest to naprawdę spory komfort.

Zapraszamy do słuchania:

– – –
Inne wywiady z KNE UŁ znajdują się w dziale z materiałami dla mediów.