Nowe terminy spotkań KNE UŁ! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Wracamy do cyklu naszych spotkań po przerwie wypełnionej zaliczeniami, egzaminami i zasłużonym odpoczynkiem po nich.

ZOBACZ TERMINARZ SPOTKAŃ KNE UŁ W SEMESTRZE LETNIM

W semestrze letnim spotkania będą odbywać się w raz w poniedziałki, raz w środy (Wydział Filologiczny UŁ, ul. Kościuszki 65). Jest to spowodowane niesprzyjającą nam rozpiską dla sali 204. W związku z tym, że codziennie odbywają się tam zajęcia ze specjalizacji edytorskiej, spotkania środowe przenieśliśmy do innej sali komputerowej (203). W 204 będziemy się natomiast spotykać co drugi poniedziałek, w godzinach 18.30–20.00.

Przy wyborze terminów uwzględniliśmy przede wszystkim plany zajęć dla trzech lat licencjatu filologii polskiej, ponieważ w poprzednim semestrze docierały do nas głosy, że poprzednia godzina i dzień nie pasuje wielu osobom. W związku z tym spotkania środowe będą odbywać się w godzinach, w których wielu studentów lat I–III ma tzw. okienka lub jest bezpośrednio po zajęciach.

Z kolei termin poniedziałkowy wychodzi naprzeciw studentom innych wydziałów, którzy również chcieliby uczestniczyć w naszych spotkaniach (do czego serdecznie zapraszamy), a także tym, dla których środa mimo wszystko nie jest dogodnym dniem.

Oczywiście zachęcamy wszystkich do uczęszczania w miarę możliwości w oba dni w wymiarze cotygodniowym. Z racji różnych miejsc spotkań, ich tematy będą się różnić (w zakresie teorii i praktyki).

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w terminarzu spotkań. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej oficjalnej strony oraz konta na Facebooku.

W nowym semestrze na pewno będziemy kontynuować wydawanie biuletynu „WE LOVE TYPO”, do którego materiały może za pośrednictwem naszego adresu mailowego złożyć każdy, kto chciałby się wypowiedzieć na dany temat (także nienależący do KNE). Ponadto zajmiemy się organizacją kolejnych edycji Typospacerów oraz wewnętrznych warsztatów/wykładów z zakresu pracy na programach graficznych i takich przeznaczonych do składu tekstu.

Zachęcamy do dołączenia do nas!

One Comment to “Nowe terminy spotkań KNE UŁ!”