Nasza strona ma już rok! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Istniejemy w sieci już 12 miesięcy!

Dla nas to także pewne zaskoczenie ;).

Kiedy zakładaliśmy stronę we wrześniu 2010 roku, nie sądziliśmy, że w tak szybkim czasie zaczniemy być zauważalni w internetowej przestrzeni. Tymczasem z dnia na dzień rosła nam oglądalność, a publikowane artykuły cieszyły się sporą popularnością i były chętnie udostępniane na Facebooku (statystyki nie kłamią).

W ciągu pierwszego roku istnienia, zanotowaliśmy prawie 15 tysięcy niezależnych wejść na naszą stronę. Najwięcej unikatowych użytkowników odwiedziło nas 10 marca (248 osób). Wyciągając średnią, dziennie odwiedzało nas 78 osób, co jest dobrym wynikiem jak na stronę koła naukowego, które istnieje tak krótko jak my. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również publikowane przez nas ankiety, co niezmiernie nas cieszyło.

Jak już informowaliśmy wczoraj na naszym profilu na Facebooku, w ramach świętowania rocznicy istnienia strony ułożyliśmy dla naszych Czytelników i Sympatyków specjalny quiz, w którym sprawdzimy stan Waszej wiedzy na temat witryny KNE UŁ. Jak się za chwilę sami przekonacie, pytania zostały ułożone z lekkim przymrużeniem oka, a za ich błyskotliwość brawa należą się naszemu niezastąpionemu Wiewiórowi (kto czytał zakładkę Skład, wie o kogo chodzi).

Zasady quizu są proste. Macie przed sobą 13 pytań, każde zawiera cztery możliwe odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwa. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy że podacie nam swoje imię/ksywkę oraz adres e-mail i oczywiście udzielicie odpowiedzi na pytania. W trosce o Wasze dobro, nie udostępnimy Waszych danych stronie trzeciej, wykorzystamy je tylko w celu wyłonienia zwycięzcy. Jedna osoba może nadesłać tylko jeden zestaw odpowiedzi.

Co można wygrać? Tego jeszcze nie wiemy To pozostanie na razie naszą słodką tajemnicą :). Niemniej nagrodę będziemy mogli wręczyć dopiero w październiku, kiedy wszyscy z ogromnymi uśmiechami (;P) wrócimy na uczelnię.

Na wypełnienie quizu macie czas do godziny 18.00 w środę 7 września. Wyniki ogłosimy w czwartek. Zwycięzcą zostanie ta osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Do dzieła!

Kliknij tu, aby przejść do rocznicowego quizu KNE!

WAŻNE!
W quizie nie mogą brać udziału członkowie i opiekun KNE UŁ.

2 Comments to “Nasza strona ma już rok!”

• Patataj patataj! ^^

• Za takiego jednorożca, mogę przeboleć wykluczenie z zabawy :]