Już niedługo na naszej stronie... | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Po spotkaniu organizacyjnym dla nowych (i „starych” też ;]) członków KNE, o którym więcej możecie przeczytać w poprzednim wpisie, na naszej stronie internetowej opublikujemy plan działania na najbliższy rok akademicki.

Pod koniec przyszłego tygodnia zaczniemy też pisemnie oraz fotograficzne dokumentować nasz udział w Łódź Design Festiwal (14-30.10). Informacje zdobyte podczas festiwalu designu wykorzystamy nie tylko w artykułach, ale i chętnie podzielimy się nimi na spotkaniach koła, więc warto będzie do nas zajrzeć w najbliższym czasie.

Niedługo uruchomimy też nową zakładkę w menu naszej strony. Będzie ona dotyczyć zarządu i składu KNE, który w tym roku uległ drobnym modyfikacjom.

Oczywiście to nie wszystkie niespodzianki, jakie szykujemy, więc zaglądajcie do nas i pamiętajcie, że wszystkich ciekawych i chętnych do uczestnictwa w naszych spotkaniach zapraszamy w każdy wtorek w godz. 13.30-15.00 do sali 204 Wydziału Filologicznego!