And the winner is... | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Punktualnie o północy zamknęliśmy głosowanie w naszej ankiecie, w której poprosiliśmy Was o pomoc przy wyborze layoutu książki dr Moniki Urbańskiej. Różnicą ośmiu głosów (14%) zwyciężył projekt nr 2, który wykonała Jowita Podwysocka-Modrzejewska.

W głosowaniu, które wystartowało we wtorek 16 listopada w sumie udział wzięło 60 osób. Do czwartku trwała zacięta walka pomiędzy zwolennikami pierwszego i drugiego projektu. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, raz jedna, raz druga propozycja zyskiwała więcej głosów. Dopiero w piątek szala zwycięstwa zaczęła się nieznacznie przechylać na stronę projektu nr 2. Jego przewaga wzrosła w sobotę i chociaż przed północą odnotowaliśmy wzmożony ruch, layout Jowity utrzymał się na bezpiecznym prowadzeniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos w ankiecie. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jej popularnością, która zmotywowała nas do częstszego angażowania sympatyków KNE w organizowane przez koło akcje. Zaglądajcie do nas częściej, na pewno przygotujemy różne niespodzianki!

Skomentuj

 • Spotkania

  Semestr zimowy 2015/2016

  Poniedziałki, 17.30–19.00
  (tydzień B)
  sala -01 (poziom -1), Wydział Filologiczny UŁ
  ul. Pomorska 171/173

  Najbliższe spotkanie wyjątkowo:
  w terenie – "Pozytyvka" o 18:30 w czwartek 17 grudnia

  Dowiedz się więcej o spotkaniach!

 • Polub nas!