11–13 kwietnia - ten termin trzeba zaznaczyć w kalendarzu! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Nadszedł dzień, w którym odsłaniamy wszystkie karty! Część z Was być może zauważyła już, że w zakładce Tekst-Tworzywo-Twórca zaszły spore zmiany. Dzisiaj już oficjalnie o nich informujemy, zapraszając jednocześnie do wzięcia udziału w organizowanej przez nas konferencji.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni konferencja TTT rozrosła się do niewyobrażalnych rozmiarów. Przede wszystkim pozyskaliśmy sponsora, którym została firma TH Media na szeroką skalę działająca w sportowej branży reklamowej (dziękujemy!). Ponadto pozyskaliśmy jeszcze jednego „drukowanego” patrona medialnego, którym został miesięcznik „Tygiel Kultury”.

Z kolei wczoraj do współorganizowania konferencji zgłosiły się nasze koleżanki i koledzy z Koła Pasjonatów Literatury i Sztuki XIX wieku działającego przy Instytucie Filologii Polskiej UŁ.

Tym sposobem nasza konferencja nabrała rozmachu i już teraz zapowiada się jako interesujące wydarzenie, nie tylko w środowisku stricte studenckim.

Zaproszenie ze wszystkimi potrzebnymi informacjami znajdziecie pod tym adresem: Klik!

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj: Klik!

Na propozycje referatów czekamy do 25 lutego 2011 roku. Pełny program konferencji przedstawimy w marcu.