Spotkanie KNE UŁ w klimacie animacji T. Bagińskiego | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

Duuużo czasu minęło od naszego ostatniego spotkania, na którym burzliwie dyskutowaliśmy na temat stron internetowych wykonawców muzycznych. Tym razem chcemy wszystkich zaprosić na projekcję animacji Tomasza Bagińskiego (m.in. Katedry, Kinematografu i Sztuki spadania). Pokaz ma być punktem wyjścia do rozmowy o roli obrazu w przekazie i komunikacji. Chcemy też oczywiście przedstawić/przybliżyć twórczość Tomasza Bagińskiego, którą — naszym zdaniem — znać wypada.

Animacje Tomasza Bagińskiego

Zapraszamy zarówno tych, którzy nie mieli okazji wcześniej zapoznać się z animacjami tego reżysera, jak i tych, którzy jego twórczość znają. Jak zwykle na naszych spotkaniach: każdy znajdzie coś dla siebie :).

Spotkanie odbędzie się 15 XI 2012 r. (czwartek) w godzinach 17.00–18.30 w sali 204 Wydziału Filologicznego UŁ (Kościuszki 65). Czekamy na Was!