Gadżet KNE na 2011 rok — każdy może go mieć! | Typografia, edytorstwo i design - Koło Naukowe Edytorów UŁ

W środę tydzień temu na naszym koncie na Facebooku wspominaliśmy o niespodziance dla fanów oraz sympatyków Koła Naukowego Edytorów. Niespodzianka jest mała, ale bardzo przydatna.

Przygotowaliśmy limitowaną edycję kalendarzy kieszonkowych na 2011 rok z logo KNE oraz adresem strony. Całość (obie strony) wygląda tak:

Kalendarzyki sporządziła dla nas drukarnia POLIGRAF mieszcząca się w Częstochowie. Zostały one wydrukowane na sztywnym papierze, zabezpieczonym matową folią, dzięki czemu kalendarze nie łamią się i w niczym nie przypominają swoich tandetnych (nie bójmy się tego słowa) odpowiedników, na których widać każdą najmniejszą rysę po zagięciu papieru.
Nasze kalendarzyki takie nie są!

Jeśli więc chcecie wejść w posiadanie zaprezentowanego wyżej „gadżetu” KNE, wystarczy zgłosić się do nas w trakcie naszego spotkania (wtorki od godz. 13.30 do 15.00 w sali 204 budynku przy ul. Kościuszki 65) i przynieść ze sobą symboliczną złotówkę. Kalendarzyki można również zakupić bezpośrednio u przewodniczącej naszego koła – Justyny Niedbały.
Osoby spoza Wydziału Filologicznego prosimy o kontakt pod naszym adresem mailowym: kolo.edytorow@gmail.com.

Dochód ze sprzedaży kalendarzyków zostanie przeznaczony na cele związane z organizacją konferencji Tekst-Tworzywo-Twórca, na którą już dzisiaj wszystkich zapraszamy (szykuje się naprawdę ciekawa impreza!).