Trzecie targi wiedzy graficznej w Warszawie

Już za niecałe trzy tygodnie (weekend 26–27 października) w Warszawie odbędą się Targi Wiedzy Graficznej „Future in Design” organizowane już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej. Impreza przebiegnie pod znakiem dyskusji na temat designu, wykładów znamienitych gości i warsztatów projektowania graficznego.

Jak wygląda dzisiejszy design w Polsce i za granicą? Kim jest designer? W jaki sposób design wpływa na biznes, przestrzeń publiczną, wizerunek naszego społeczeństwa? Czy design to tylko ładne projekty, czy chodzi o coś więcej? Co to są trendy? Czy one są nam potrzebne? To tylko niektóre z pytań stawianych podczas jedynej w Polsce imprezy w całości poświęconej projektowaniu graficznemu.

Targi wiedzy graficznej

Światowe gwiazdy designu, najlepsi polscy projektanci, przedstawiciele biznesu, polityki, kultury, wielbiciele trendów spotkają się 26 i 27 października na Targach Wiedzy Graficznej w Warszawie. Polskę po raz pierwszy odwiedzą znakomici goście. O swoich inspiracjach, projektach, przepisie na sukces, trendach i biznesie opowie David Carson, legenda projektowania graficznego z USA, Tom Dorresteijn z holenderskiego studia Dumbar (które zaprojektowało m.in. identyfikację państwową Holandii), Steven Cook z międzynarodowego zespołu Edenspikkerman czy Dimitri Nieuwenhuizen z multidyscyplinarnego studia LUST. Pod przewodnim hasłem Future in design, odwiedzający mogą wziąć udział w konferencji, dyskusjach, wystąpieniach, warsztatach, konsultacjach projektów i wernisażach wystaw.

Targi odbędą się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Stefana Czarnieckiego 51 w Warszawie. Wstęp na nie jest bezpłatny (za wyjątkiem konferencji i wybranych warsztatów).

Więcej informacji, a także linki do zapisów znajdziecie na stronie STGU oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy i polecamy!

Źródło informacji: STGU